logo

Kontakt

Świetlica Środowiskowa
Nr 2 "Schowek"
ul. 11-go Listopada 4
05-091 Ząbki
tel. +48 22 762 96 34  
lub +48 600 936 459
schowek@schowek2.pl

wiecej..    

Wspierają nas

 FORMIKA_LOGO.png

Nasza współpraca z Fundacją Formika Dzieciom trwa od roku szkolnego 2016/2017 . 

    Zaczynaliśmy od dodatkowych zajęć z języka angielskiego dla dzieci zagrożonych drugorocznością, a następnie dołączyły zajęcia z Integracji Sensorycznej i logopedii. 
    W wakacje dzięki pomocy Fundacji możemy korzystać z rejsów motorówkami po jeziorach mazurskich oraz usługi firmy Skaut zajmującej się prowadzeniem zajęć survivalowych podczas pobytu wychowanków na obozie na Mazurach.
Za wszelką pomoc z całego serca dziękujemy! :)

 

 

 

 

FUNDACJA PRAMERICA www.pramerica.pl

Nasza współpraca z Fundacją Pramerica trwa od 2010 roku. Przez ten czas otrzymaliśmy od Fundacji wielką pomoc i wsparcie, są to środki finansowe m.in. na:

* sprzęt na obóz letni (śpiwory, kalosze, środki przeciw komarom)

* podręczniki i pomoce szkolne

* pomoc dla jednej z naszych rodzin (prace remontowe)

* rejs motorówkami oraz usługi firmy Skaut podczas pobytu wychowanków na obozie na Mazurach

* zakup butów zimowych dla naszych podopiecznych (już dwukrotnie)

* pomoc psychologiczno- pedagogiczną dla wychowanków

Co roku przed świętami Bożego Narodzenia nasi wychowankowie otrzymują do Fundacji Pramerica w ramach prezentów od Świętego Mikołaja wspaniałe paczki świąteczne.

 

GIMNAZJUM NR 2 IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W ZĄBKACH

Co roku, począwszy od 2007 r. ząbkowskie Gimnazjum nr 2, kierowane przez panią dyrektor Małgorzatę Zyśk,  w ramach akcji „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” z szefową szkolnego sztabu akcji panią Agnieszką Barbachowską na czele, organizuje zbiórkę słodyczy dla naszych podopiecznych. Dzięki hojności uczniów i rodziców udaje nam się co roku przed świętami Bożego Narodzenia zorganizować kilkadziesiąt paczek dla dzieci.

 

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 "LEŚNY ZAKĄTEK" W ZĄBKACH

Już czterokrotnie, przed świętami Bożego Narodzenia w ramach pomocy dla naszej Świetlicy Przedszkole "Leśny Zakątek" kierowane przez panią Beatę Krajewską, zorganizowało zbiórkę słodyczy dla naszych podopiecznych pod hasłem "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Słodycze zbierane przez rodziców przedszkolaków oraz wychowawców i pracowników przedszkola są solidnym wsparciem dla nas przy przygotowywaniu świątecznych paczek dla naszych wychowanków.

 

FUNDACJA DZIECI ULICY www.fdu.org.pl

  Fundacja kierowana przez Lilę Morawską wspiera nas od lat. Dzięki Fundacji otrzymaliśmy ubrania, buty, wyprawki szkolne dla dzieci, produkty spożywcze. Wspólnie organizowaliśmy też I Dzień Wolontariatu, ogniska i festyny.

 

ZESPÓŁ PUBLICZNYCH SZKÓŁ KATOLICKICH IM. KS. TWARDOWSKIEGO W ZĄBKACH

  Dzięki współpracy z sąsiadującą z nami Szkołą Katolicką możemy korzystać z dodatkowych sal, boiska i placu zabaw. ZPSK organizował dla nas również zbiórki środków czystości i higieny osobistej.

 

PAŃSTWO KATARZYNA I WOJCIECH CZYŻ

Państwo Czyż ofiarowują nam dary żywnościowe.

 

Wszystkim naszym Darczyńcom OGROMNIE DZIĘKUJEMY!